Odważne makijaże dla kobiet

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się makijaże w stylu nude – imitujące naturalny wygląd twarzy. W praktyce chodzi między innymi o wygładzenie struktury twarzy i nadanie sobie świeżego, niemal okładkowego wyglądu. Delikatnie wytuszowane rzęsy, podkład, korektor, puder, szminka w naturalnym odcieniu ust… Ale warto też sięgać po bardziej odważne wersje makijażu.

Jak się okazuje, makijaże dla kobiet mogą być barwne i intrygujące. Można chociażby wypróbować tęczowego make-upu http://gabinet-rozany.pl/gabinet.php?go=makijaz, polegającego na nałożeniu na powiekę kilku intensywnych, kolorowych odcieni cieni. Następnie można podkreślić je kreską z eyelinera i wytuszować rzęsy. Zawsze istnieje także opcja zaaplikowania sztucznych rzęs, która dodaje artystycznego, dramatycznego wyrazu. Czy odważyłabyś się na taki makijaż na co dzień?

Niestety codzienna swoboda w wyglądzie jest często ograniczana przez miejsce pracy lub nauki, gdzie panuje określona etykieta. Do biura nie zawsze przychodzić w aurze niebieskiego ptaka. Mimo to kobiety usiłują z tym walczyć i robią to poprzez bardzo skuteczne wplatanie barwnych dodatków do stylizacji. Wiele może zmienić dyskretna, lecz gustowna biżuteria, nieco bardziej fantazyjna bluzka pod żakietem lub chociażby czerwona bądź czerwona szminka.

Jeśli nie masz jeszcze wprawy w robieniu makijażu, zawsze możesz zgłosić się do profesjonalistów i zapytać ich o radę. Kosmetyczki potrafią świetnie doradzać w zakresie doboru odpowiednich produktów kosmetycznych. Znają się także na gamie kolorystycznej i potrafią powiedzieć jakie kolory w makijażu najlepiej sprawdzają się dla jakiej kobiety. Przekonaj się o tym.

Leave a Comment