cudowna bielizna damska

Oryginalna i piękna zawsze – i w dzień, i w nocy

Bielizna dla pań jest elementem garderoby funkcjonującym nie od dziś.
Pierwsze biustonosze powstały w starożytnej Grecji. Dla Greczynek uprawiających sport zaprojektowano opaski zwane apodesmos (noszone pod ubraniem), strophion (noszone na ubraniu) oraz ich węższe odpowiedniki, będące tylko wąskimi wstążkami wiązanymi wokół piersi.

Najwygodniejszy z dotychczasowych modeli pojawił się na początku XX wieku.Wymyśliła go Mary Phelps-Jacob. Biustonosz powstał przez związanie ze sobą dwóch jedwabnych chusteczek i przyczepienia do nich tasiemki.

Na szczęście współczesne biustonosze nie ograniczają nas do jednego modelu, czy fasonu. Dziś mamy ich setki. Jeden sprawdzi się jako baza pod suknię, inny będzie odpowiedni na noc poślubną, czy na plażę, a jeszcze inny do jazdy na rowerze. Biustonosz może być gładki, bawełniany, praktyczny, koronkowy, czy seksowny i prześwitujący.
Zgodnie z rekomendacjami Klientów bielizna damska hurtownia, czy bielizna hurt, posiadają w swojej ofercie asortyment w pełni odpowiadający potrzebom współczesnych kobiet. Do tego obsługa klienta jest realizowana na najwyższym poziomie. Dlatego warto tam zajrzeć.

Gdy już zdecydujesz się na konkretny model i fason, czeka na Ciebie kolejne zadanie…

Rozciągliwość, wielkość miseczki, szerokość fiszbin, długość ramiączek. Wszystkie te elementy wymagają dopasowania – doradztwo w tym zakresie wymaga fachowej wiedzy (brafitting), którą mało kto posiada. Bielizna hurt, Bielizna damska hurtownia działając w branży od lat posiadają wiedzę, która pozwala na doradztwo w zakresie brafittingu.

Pamiętaj – dobrze dobrany biustonosz to nie tylko lepszy wygląd, ale też zadbane i zdrowe piersi.

Leave a Comment