Bieliźniarskie badania statystyczne

Badania statystyczne pokazuję, że bardzo wiele Polek posiada niedopasowany do sylwetki biustonosz. Panie w Polsce zazwyczaj kupując staniki kierują się wygodą i subiektywnymi odczuciami. Niestety okazuje się, że niewłaściwie dobrany biustonosz może niekorzystnie wpływać na kręgosłup, powodując jego bóle. Jakie jest rozwiązanie tego problemu?

strój kąpielowy push up
stroje kąpielowe push up

Aby prawidłowo dopasować biustonosz do swojej sylwetki warto odwiedzać sklep z bielizną, który zatrudnia wykwalifikowaną brafiterkę. Taka osoba podpowie nam na co zwrócić uwagę przy zakupie bielizny i doradzi czy model stanika, który wybieramy jest dobrze dopasowany do naszego biustu. W związku z tym, że biusty kobiet mocno się od siebie różnią nie ma uniwersalnych zasad, według których powinno się dobierać biustonosz, dlatego jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości czy wybieramy dobrze, poprośmy o pomoc.
Co jednak jeśli przypadkiem odwiedziliśmy sklep z bielizną online i tam spodobał nam się komplet, który musimy mieć? Przecież biustonosza kupowanego przez Internet nie możemy wcześniej przymierzyć. W tym wypadku najlepiej kierować się rozmiarami. Powinniśmy wziąć stary biustonosz, sprawdzić na metce jego rozmiar i zamówić taki sam. Wiadomo, że rozmiary różnych producentów mogą się od siebie różnić. Jednak i na to jest rozwiązanie. Musimy wiedzieć, że kupując produkty na odległość, czyli np. poprzez sklepy internetowe mamy czternaście dni na ich zwrot, bez podawania przyczyny. Jeśli więc kupiona bielizna nie będzie pasować, możemy wymienić ją na inną.

Leave a Comment